Overheid in Nederland

Eerste Kamer (Nederland)

Pagina 1 van 9 (83 resultaten)

Dhr. Max Aardema

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: PVV
Oppositie, aantal zetels: 9
In dienst sinds: oktober 2018 (29 dagen in dienst)

Mevr. Margo Andriessen

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: D66
Coalitie, aantal zetels: 10
In dienst sinds: september 2018 (1 maand in dienst)

Dhr. Joop Atsma

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 12
In dienst sinds: juni 2015 (3 jaar, 5 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Vanaf 26 juni 2017 is Joop Atsma ambassadeur van Dairy Valley.

Mevr. Martine Baay-Timmerman

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: 50PLUS
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: maart 2017 (1 jaar, 7 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Martine Baaij-Timmerman was secretaris van 50PLUS.

Dhr. Joris Backer

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: D66
Coalitie, aantal zetels: 10
In dienst sinds: juni 2011 (7 jaar, 5 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:

Woordvoerder D66-fractie Eerste Kamer / Portefeuille:
Economische Zaken, Landbouw en Innovatie (EL&I); Europese Samenwerkingsorganisaties (ESO); Financiën (FIN); Onderwijs, Cultuur en Wetenschapsbeleid (OCW); Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW); Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS).


Dhr. Fred Bergman

Functie: GriffierIn dienst sinds: september 2011 (7 jaar, 2 maanden in dienst)
Toelichting: Plaatsvervangend griffier van de Eerste Kamer.Werkzaamheden bij de Overheid:
Fred Bergman was eerder waarnemend plaatsvervangend griffier van de Eerste Kamer.

Mevr. Mirjam Bikker

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: ChristenUnie
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: juni 2015 (3 jaar, 5 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Van september 2016 tot december 2016 wordt Mirjam Bikker tijdelijk als Kamerlid vervangen (vanwege zwangerschap).

Mevr. Harmen Binnema

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: GroenLinks
Oppositie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: oktober 2018 (1 maand in dienst)

Mevr. Annelien Bredenoord

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: D66
Coalitie, aantal zetels: 10
In dienst sinds: juni 2015 (3 jaar, 5 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Van oktober 2018 tot januari 2019 wordt Annelien Bredenoord tijdelijk als Kamerlid vervangen (zwangerschapsverlof).

Dhr. Elco Brinkman

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: Fractievoorzitter CDA
Lijsttrekker CDA (2011. 2015)
Coalitie, aantal zetels: 12
In dienst sinds: juni 2011 (7 jaar, 5 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Kamerlid Elco Brinkman is fractievoorzitter van de CDA-fractie Eerste kamer.

CDA - Eerste Kamerfractie
Postbus 20017
2500 EA Den Haag
070-3129200

Elco Brinkman is lid van het landelijk CDA-partijbestuur.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 is Elco Brinkman lijstduwer in de gemeente Leiden. Op positie 50 behaalt Elco Brinkman 32 voorkeurstemmen. 

Aanverwant:1995 - 2013Dhr. Elco Brinkman, 0, Lobbyisten Den Haag1982 - 1989Dhr. Elco Brinkman, Minister, CDA, Ministers / Staatssecretarissen (Het Kabinet)1989 - 1995Dhr. Elco Brinkman, Lid van de 2e kamer, CDA, Tweede Kamer